Stowarzyszenie wspomaga prof. Andrzeja Mackiewicza
w dążeniach do rejestracji szczepionki terapeutycznej
jako leku.

Polityka prywatności

Polityka prywatności

W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie” lub „RODO”) oraz opinią polskiego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych wysyłamy podsumowanie informacji dotyczących Państwa subskrypcji w naszym newsletterze oraz ochrony Państwa danych osobowych.

Korzystając ze strony www.stowczerniak.pl wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego Państwo korzystają tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania ze stron internetowych w celach analitycznych i statystycznych.

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych oraz podmiotem zarządzającym newsletterem (dalej: „Administrator”) jest Stowarzyszenie Chorych Na Czerniaka z siedzibą przy ul.Retmańskiej 19, 60-480 Poznań, KRS/0000219057, NIP 7822310167. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres: ul. Retmańska 19, 60-480 Poznań lub drogą e-mailową pod adresem: stowczerniak@gmail.com .

2. Pani /Pana dane osobowe zostały zgromadzone na podstawie wyrażenia zgody podczas bezpłatnych badań znamion organizowanych przez Administratora.

3. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu wysyłania informacji o bezpłatnych badaniach znamion organizowanych w Państwa miejscowości. Administrator nie udostępnia Państwa danych podmiotom trzecim.

4. Zbierane przez Administratora dane osobowe użytkowników przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia lub na podstawie innych ustawowych przesłanek legalizujących przetwarzanie danych, zgodnie z wymogami prawa polskiego.

5. Zapisanie się na newslettera jest dobrowolne. W każdej chwili mogą Państwo samodzielnie zrezygnować z subskrypcji używając przycisku aktywnego linku „Jeśli nie chcesz otrzymywać kolejnych wiadomości kliknij poniżej w “Wypisz”” na dole każdej wiadomości z newslettera, mają też Państwo możliwość zmiany swoich danych pisząc na adres stowczerniak@gmail.com . Kliknięcie linka i potwierdzenie wypisania się z newslettera oznacza zakończenie przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora.

6. Subskrypcja newslettera jest dobrowolna. W każdej chwili mogą Państwo samodzielnie zrezygnować z subskrypcji. Rezygnacja oznacza zakończenie przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora.

Nasi partnerzy:

Harmonogram planowanych badań wideodermatoskopowych:
Doktor

WPŁATY/DAROWIZNY OD FIRM
Firmy mogą dokonać darowizny na konto Stowarzyszenia Chorych na Czerniaka
ul. Retmańska 19, 60-480 Poznań

ING Bank Śląski o/Poznań
14 1050 1520 1000 0090 7142 1854

KRS 0000219057

Wzór umowy darowizny ze Stowarzyszeniem Chorych na Czerniaka:
Umowa darowizny

Informacja prawna na temat ulgi podatkowej z tytułu darowizny dla osób fizycznych i prawnych:
Informacja prawna - darowizna - ulga podatkowa

W celu przygotowania umowy darowizny proszę kontaktować się z stowczerniak@gmail.com

Podpisanie umowy nie jest konieczne do skorzystania z ulgi podatkowej (wystarczające jest potwierdzenie przelewu). Opcję podpisania umowy darowizny adresujemy do firm, w których polityka firmy lub wewnętrzne procedury wymagają podpisania umowy, by dokonać przelewu.

Przekaż nam 1% podatku

Przekazanie 1% z Twojego podatku PIT nic Cię nie kosztuje, a w ten sposób możesz pomóc wielu potrzebującym

Znajdź nas na facebooku

Program Profilaktyki Nowotworów Skóry
PPNS Więcej informacji w sprawie rekrutacji można uzyskać u p. Mirosławy Skitek pod numerem 881 392 200, ul. Retmańska 19, Poznań.